V svojemu vsakdanu sem vedno poslušal glasbo. To pa zato, ker me je ta nekako pomirila, ter mi omogočila, da sem se lahko bolje fokusiral na to, kar sem delal, ter sem bil tako veliko bolj produktiven. Zato pa sem…
V svojemu vsakdanu sem vedno poslušal glasbo. To pa zato, ker me je ta nekako pomirila, ter mi omogočila, da sem se lahko bolje fokusiral na to, kar sem delal, ter sem bil tako veliko bolj produktiven. Zato pa sem…